Policia gjobit 899 shoferë për 24 orë

Policia e Kosovës vetëm në 24 orët e fundit ka shqiptuar 899 tiketa në trafik.

Po ashtu Policia ka shqiptuar edhe 462 gjoba për mos respektim të rregullave të pandemisë.

Këto të dhëna janë bërë publike nga Policia, shkruan Gazeta Online Reporteri.net

Gjithashtu gjatë 24 orëve të fundit Policia ka njoftuar se janë shënuar 17 aksidente me të lënduar dhe 24 të tjera me dëme materiale.

Këto janë statistikat për 24 orë:

Leave a Reply